• Kiudaineid Cleaver FTTH Optilise Kiu komplekti FC-6S Suure Täpsusega +optiline kaabel strippar+kott +CFS-3stripper Pro'sKit Cleaver tööriistakomplekt
  • Kiudaineid Cleaver FTTH Optilise Kiu komplekti FC-6S Suure Täpsusega +optiline kaabel strippar+kott +CFS-3stripper Pro'sKit Cleaver tööriistakomplekt
  • Kiudaineid Cleaver FTTH Optilise Kiu komplekti FC-6S Suure Täpsusega +optiline kaabel strippar+kott +CFS-3stripper Pro'sKit Cleaver tööriistakomplekt
  • Kiudaineid Cleaver FTTH Optilise Kiu komplekti FC-6S Suure Täpsusega +optiline kaabel strippar+kott +CFS-3stripper Pro'sKit Cleaver tööriistakomplekt
  • Kiudaineid Cleaver FTTH Optilise Kiu komplekti FC-6S Suure Täpsusega +optiline kaabel strippar+kott +CFS-3stripper Pro'sKit Cleaver tööriistakomplekt

Kiudaineid Cleaver FTTH Optilise Kiu komplekti FC-6S Suure Täpsusega +optiline kaabel strippar+kott +CFS-3stripper Pro'sKit Cleaver tööriistakomplekt

On laos
SKU a9895
  • €22.10
  • €24.02

1: FC-6S xin shu Kiudaineid Lõikur

2: CFS-2 Dual-Port Miller Klamber 3: Kummi-kaetud Traat Koorimine maha Tegija

4:2-in-1 Fikseeritud Pikkusega Tegija gui dao tiao 5: Kummi-kaetud Traat gui dao tiao (Backup)

6: Fiber Lõikur dao bao 7: Toolsetting Mutrivõti

Tehnilised Parameetrid:

Kõrge-Täppis-Fiber Lõikur, Sobib Täpsusega Lõikamine Ühe Kiu Vahend, See Lõikamise Nuga Nii Sobib 250µm Kaetud Kiud

Ja Sobib 900µm Kaetud Kiud.Lõikamine Täpsem, ilma Erilisi Oskusi.

Lõigata Pikk: 0.9 mm Kiu 10-16 Suurus; 0,25 mm Kiu 9-16mm Kiudaineid Fassaadi Läbimõõt: 125µm Kaetud Välimine Diameeter: 0.25 & 0.9 Suurus Suurus :63W ×76D × 63H (Mm)

  • Kiu Tüüp: Ühemoodilisi
  • Mudeli Number: CF-6S
  • Ühilduva: Kohandatud Marki
  • Pistiku Tüüp: Hübriid
  • Suurus: 160*130*105MM
  • Kirje Pikkus: 1m
  • Brändi Nimi: wany
  • Päritolu: CN(Päritolu)



Kommentaarid

Erlan Mukanov 83
2020-12-22
5/5
All itens were received today. Everything was as expected. Thank you very much!
Carlisa11
2020-12-29
5/5
Fast shipping, item as described, A+++

Seotud tooted

Tasuta Kohaletoimetamine ZTE GTGH GTGHK GTGHG GPON sadama 16 C++ juhatuse kasutada ZTE C300 C320 OLT 16 SFP Mooduleid lisada

Tasuta Kohaletoimetamine ZTE GTGH GTGHK GTGHG GPON sadama 16 C++ juhatuse kasutada ZTE C300 C320 OLT 16 SFP Mooduleid lisada GTGH G & GTGH K mõlemad on olemas!GTGHG on vana versioon ühildub kõigi OLT C320 C300 GTGHK on uus versioon ühildub OLT C320 C300 aastal 2017 või hiljem.

  • €919.23

ZHWCOMM KS singlemode Ühe paljaste kiudaineid OTDR mõõta Optiline Fiiberkaabel, 1KM 9/125 OTDR test optilise kiu rullid

ZHWCOMM KS singlemode Ühe paljaste kiudaineid OTDR mõõta Optiline Fiiberkaabel, 1KM 9/125 OTDR test optilise kiu rullid Spetsifikatsioonid: Füüsikalised parameetrid, Kiu Tüüp ühemoodilisi Läbimõõt on Kaetud Kiud 250um Läbimõõt Katmata Kiu 125um Min Macrobending Radus 33mm(G. 652D) / 15mm(G. 657A) Tüüpiline sumbuvus väärtus 1310nm töö lainepikkus 0.33~0.35 dB/km 1490nm töö lainepikkus

  • €8.87
  • €26.88

Gigabit Fiber Optiline Media Converter HTB-GS-03 1000Mbps Ühe Fiber KS Port Väline Toide

Pange Tähele, : 1.Vaikimisi üks töö 1310nm pool ja üks tükk 1550nm B-Pool . 2 .Vaikimisi ELI toiteplokk.UK,US,BR,AU standardeid saab esitada taotluse. 3.Lahtiselt, et pöörduge palun meiega , meil on tehase poolt on parima hinna teile. Ülevaade Kui Gigabit Ethernet Meedia Muundurid, millel on väline toide on kavandatud edastada ja vastu võtta 10/100/1000Mbps andmed

  • €10.15
  • €15.61

Kõrge Kvaliteet 2 Kanaliga PCM Häält, Telefon Fiber Optiline Media Converter With Ethernet FC Ühe mode 20Km

2 Kanaliga PCM Häält, Telefon fiber optiline media converter with Ethernet 1Pair -FC,single mode (kuni 20Km Premium Kvaliteet ja Kõrge Jõudlus ja Tehase hind Funktsiooni Kirjeldus: PCM telefon Optiline ASIC seadmed on välja töötatud meie ettevõtte iseseisvalt arendada ja toota PCM-telefoni teenuse tooteid.Seadme LSI ja programmeeritav loogika chip, nagu südamiku, siis ristmik

  • €55.50
  • €69.38

Mini KAABEL FTTH Optilise Vastuvõtja ORH-1208 47-1000MHz,8 moel passiivne FTTH negatiivne optilise vastuvõtja

Mini KAABEL FTTH Optilise Vastuvõtja ORH-1208 47-1000MHz, 8 moel passiivne FTTH negatiivne optilise vastuvõtja Omadused: Mõeldud FTTH(Fiber To The Home) võrgud Ilma toide saab normaalselt tööle Tsink die-valatud korpus, nikkel-kroomitud Kirjeldus: Punkt Spetsifikatsioon Punkt Spetsifikatsioon Optiline sisend võimsus -10~0dBm Responsivity ≥0.9

  • €13.01

980EXT Pro mini OTDR Reflectometer koos OPM OOLID RAAMSEADUSEGA Puutetundlik 22 20dB KS FC 1310nm 1550nm fiiberoptiliste OTDR Kiudaineid Tester

Compact Pro OTDR Mudel: FR-980EXT Lainepikkus: 1310 ja 1550nm Dünaamiline Vahemik: 22/20dB Testimise Vahemik: 3m 70km 9 Funktsioonid 1 seade 1) OTDR 2) JUHUL KAARDIL 3) Optilise Valguse Allikas 4) Optiline Power Meter 5) Visuaalne Süü Locator 6) Sisendsumbuvus Testimine 7) Lõpp-face Kontroll (Sond müüakse eraldi) 8)

  • €267.38
  • €284.44

100 tk Fiber Optic patch cord Tehase hulgi-simplex SC/APC Optiline jumper cable KAABEL sx 1 3 5 10 20 100m meetrit Ftth

100 tk Fiber Optic patch cord Tehase hulgi-simplex SC/APC Optiline jumper cable KAABEL sx 1 3 5 10 20 100m meetrit Ftth Toote Nimetus Fiber Optic Patch cord, Kiudaineid Mudel ühemoodilisi Toote Mudel SC/APC-SC/APC SM SX Kiu Südamiku 9/125µm Optiline Liides KS-KS Jope Värvus Kollane Pistik Lõpuni Nägu APC Jope Läbimõõt 2,0 mm Töökeskkonna Sise-Jope Materjal PVC Parameeter SC, LC,FC,ST fiber patch

  • €60.70

280PCS/kast KIMTECH Kimwipes Optilise Kiu Puhastus Kimwipes Dustfree Paber Optilise kiu pühkides paberit

280PCS/kast KIMTECH Kimwipes Optilise Kiu Puhastus Kimwipes Dustfree Raamat Kirjeldus: Kimwipes, peaaegu lint free, pehme ja mitte-abrasiivne kasutatakse puhas kooritud ja murtud optilised kiud ja pistiku endface kasutades alkohol Alkoholi Aerosooli Pudel. Omadused: 1. Õrn, ei kriimusta õrn pindade 2. Purgis puhas ja eksponeerib madal linting omadused 3. Väga

  • €7.37

Korea Dana insuliinipumba Vertikaalne Must nahkümbris Rahakott Nahast Kott Koos Klamber Vöö DANA Pumba Tarvikute Gaasijuhe

Korea Dana insuliinipumba Vertikaalne Must nahkümbris Rahakott Nahast Kott Koos Klamber Vöö DANA Pumba Tarvikute Gaasijuhe Märkus: Toodete Hinnad Ning Konkreetsed Tingimused, Siis Palun Võtke Meiega Ühendust Enne Ostmist Näpunäited, mis aitavad Brasiilia, ostjad, kui valite Express shipping, nagu FED UPS, DHL Jne.P rentida kas anda compan y nimi ja CNPJ number või CPF Number.Palun

  • €52.03

LC fiiberoptiliste Pesa Pen Cleaner 1,25 mm 800 korda Üks klõps,sest LC MU Adapterid ja Ferrules

Üks klõps fiiberoptiliste Cleaner Pistiku Ots Näo Puhastus Pen 1,25 mm LC/MU Pistikud Mini on Mõeldud spetsiaalselt töötavad hästi koos LC/MU pistikud, see vahend puhastab ferrule ja nägu, eemaldades tolmu, õli ja muu praht ilma nicking või kriimustada lõpus nägu

  • €15.64
  • €19.08

Tasuta kohaletoimetamine AB11A eest SC/FC/ST Ühe Kliki Cleaner vahend 2,5 mm Universaalne Liides Fiber Optic Cleaning Pliiats

TEADE: 1.Ostja vastutab tolli-ja kohaliku impordi maksud jne.Hind siin ei ole sisaldab sihtkoha tasu ostja pool. 2.Tähtis!!!Kallis Brasiilia klient, palun jätke oma CPF või CNPJ numbri pärast tellimuse 3.Mõned sepcial riigid, nagu Brasiilia, Mehhiko, E-pakettaknad ja Hiina Post tarneaeg võib-olla umbes 20-90 päeva Kiudaineid Cleaner 2,5 mm 800 korda Ühe-Kliki fiiberoptiliste

  • €11.10